Profile for Blog Kulinarny

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz upewnij się czy restauracja którą chcesz wybrać jest dobra dla Twojego żołądka i szerokości Twojego portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą odwiedzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim życiu. Na naszej stronie przeczytasz autorskie opinie na temat dań ,które zamówiliśmy w lokalach w Małopolsce, Polsce i za granicą. Najcięższym etapem jedzenia poza domem jest wybranie restauracji, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda popularna restauracja, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w restauracjach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie jest tak, że opinie opublikowane w Internecie są fakeowe i zakupione. Nasze teksty są w stu procentach autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swój lokal, która jeszcze nie znalazła się u nas? Napisz do nas na wiadomość mailową lub skontaktuj się przez formularz kontaktowy na stronie. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć więcej czasu i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, praktykujemy też artykuły o częstych zagwostkach polskich użytkowników internetu. Znajdziesz tu wpisy takie jak: jak układać sztućce po posiłku, a także nasze luźne propozycje z czym jeść lub w jaki sposób podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź naszego bloga gastronomicznego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Member since October 2020